Wynajem drukarek w Krakowie
Czyli jak oszczędzić na wydrukach w firmie.

Wynajem drukarek jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla firm. Decydując się na ten krok, przedsiębiorca nie musi już martwić się o stan materiałów eksploatacyjnych czy awarie urządzeń, generujące niekiedy ogromne przestoje w pracy drukarek. Wszystkim zajmuje się pracownik zewnętrznej firmy, udostępniającej urządzenia.

Zmorą każdego przedsiębiorcy są stale kończące się materiały eksploatacyjne oraz awaryjność drukarek. Nie mówiąc już o kosztach zakupu całej floty drukującej. Bardzo ważny jest również wybór odpowiednich urządzeń, które spełnią oczekiwania pracowników.

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na wynajem drukarek, nie musi więcej martwić się o wymianę tuszy lub tonerów, ani o ewentualne awarie i przestoje w pracy urządzenia. Wszystko za sprawą systemu zarządzania wydrukiem, który umożliwia regularną kontrolę stanu materiałów eksploatacyjnych oraz ewentualnych awarii urządzenia. Rozwiązanie to pozwala na dotarcie do klienta na czas z nowym tuszem lub tonerem, tak by drukarka nie generowała przestojów w pracy. Natomiast w przypadku awarii, serwisant może przybyć na miejsce zaopatrzony w odpowiednie narzędzia, ponieważ doskonale wie, jaki element urządzenia uległ uszkodzeniu. W sytuacji, gdy awaria jest poważna, drukarka zostaje odesłana do serwisu, a na jej miejsce przedsiębiorca otrzymuje inne urządzenie, o tych samych lub wyższych parametrach, do czasu naprawy poprzedniego.

W ten sposób zachowana zostaje ciągłość pracy i żadna z drukarek nie jest przeciążana, co z kolei wpływa na wydłużenie ich żywotności.

Wynajem drukarek w Krakowie

 

Nasza firma zajmuje się wynajmem drukarek w Krakowie oraz w innych miastach Polski. Przeszkoleni doradcy, na podstawie ilości miesięcznych wydruków, pomogą dobrać urządzenie adekwatne do zapotrzebowania firmy. Będą też sprawować opiekę nad ich stanem technicznym oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Indywidualny dobór urządzeń jest niezwykle ważny. W zależności od rodzaju firmy i jej zapotrzebowania na wydruki, różne będą też parametry drukarek, a co za tym idzie – miesięczna opłata za dzierżawę.

Wynajem drukarek pozwala przedsiębiorcom skupić się na prowadzeniu biznesu, a ryczałtowa opłata za urządzenia daje możliwość wcześniejszego zaplanowania budżetu firmy. Właściciel ma wówczas pewność, że nie zostanie zaskoczony przez niespodziewaną awarię czy konieczność zakupu materiałów eksploatacyjnych.

 

Wysokość miesięcznych opłat za wynajem drukarek zależy od:
  • rodzaju urządzenia,
  • szybkości wydruku,
  • szacowanej ilości kopii lub wydruków.

Korzyści z wynajmu drukarek w Krakowie

 

Wynajem drukarek zyskuje na coraz większej popularności wśród przedsiębiorców. Jest to wygodne i korzystne rozwiązanie. Zamiast inwestować ogromne sumy pieniędzy w zakup floty drukującej, właściciel firmy może uiszczać comiesięczne, zryczałtowane opłaty, pokrywające koszty eksploatacji urządzeń. Tym samym nie musi martwić się o ewentualne naprawy serwisowe czy stan tuszy i tonerów.

Po zakończeniu umowy najmu, przedsiębiorca może odkupić używane dotychczas urządzenia lub wymienić je na nowsze. W ten sposób dysponuje coraz to lepszymi drukarkami bez konieczności zakupu całej floty.

Na korzyść wynajmu drukarek w Krakowie wpływa opłacalność tego rozwiązania. Dodatkowym atutem jest to, że nasza siedziba znajduje się na ulicy Północnej 3. Dzięki dobrej lokalizacji jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Krakowa w stosunkowo krótkim czasie.

Jakie korzyści wynajmu drukarek są najczęściej wymieniane?
  • stała opieka serwisanta,
  • brak przestojów w pracy urządzenia,
  • zryczałtowane opłaty,
  • regularnie dostarczane materiały eksploatacyjne,
  • możliwość odkupienia urządzeń po upływie umowy,
  • indywidualny dobór drukarki według potrzeb klienta.

Oddział DTS w Krakowie

Drukarki Tonery Serwis DTS Kraków
Północna 3, 31-331 Kraków

(12) 636 50 40
(12) 614 13 00
krakow@e-dts.pl

 

Masz pytania dotyczące wynajmu drukarek w Krakowie?
Skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać!
Nie kupuj – wynajmij!

Skontaktuj się z nami