Wynajem drukarek w Warszawie
czyli tanie drukowanie w Twojej firmie!

Na wynajem drukarek decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorców. Dzieje się tak, ponieważ obecnie jest to najkorzystniejsze, dostępne na rynku rozwiązanie, które nie wymaga zakupu całej floty drukującej, co bywa zbyt kosztowne, szczególnie dla początkujących firm.

wynajem-drukarek-warszawa

Wysokość opłat za wynajem drukarek jest ustalana w sposób indywidualny i zależy przede wszystkim od rodzaju urządzenia i miesięcznego zapotrzebowania na wydruki.

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na wynajem drukarek, nie musi już martwić się o stan materiałów eksploatacyjnych, serwisowanie czy przestoje w pracy urządzenia. Nie ma też konieczności zatrudniania dodatkowego pracownika, który będzie dbał o drukarki w biurze i na czas uzupełniał tusze oraz tonery. Wszystkim od teraz zajmie się zewnętrzna firma.

Opiekun klienta stale monitoruje stan materiałów eksploatacyjnych oraz samo urządzenie. Takie rozwiązanie umożliwia szybką reakcję, zarówno na skończony toner, jak i na ewentualną awarię drukarki. W obu przypadkach, przeszkolony pracownik może najszybciej jak to możliwe, przyjechać do klienta z odpowiednimi narzędziami. Jeżeli urządzenia nie da się naprawić na miejscu, zostaje ono odesłane do serwisu, a na jego miejsce, firma otrzyma drukarkę o tych samych lub wyższych parametrach na czas naprawy poprzedniego urządzenia.

Pozwala to na zachowanie ciągłości pracy i wyeliminowanie przestojów w działaniu drukarki.

Wynajem drukarek w Warszawie

 

Nasza firma zajmuje się wynajmem drukarek w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce. Specjaliści na podstawie miesięcznego zapotrzebowania przedsiębiorstwa na wydruki oraz ich rodzaju, pomogą dobrać urządzenie drukujące, które spełni oczekiwania pracowników. Będą też sprawować stałą kontrolę nad stanem materiałów eksploatacyjnych oraz ogólną sprawnością drukarki.

Indywidualny dobór urządzenia drukującego jest niezwykle ważny w przypadku każdej firmy. Przedsiębiorca płaci wówczas tylko za funkcje, z których rzeczywiście korzystają pracownicy. Jeżeli w firmie potrzebne jest jedno urządzenie wielofunkcyjne oraz trzy drukarki, nie ma sensu przepłacać za cztery urządzenia wielofunkcyjne!

Wynajem drukarek daje możliwość skupienia się na własnych obowiązkach i prowadzeniu firmy, zamiast zajmowania się materiałami eksploatacyjnymi czy ewentualnymi awariami. Natomiast zryczałtowana miesięczna opłata za dzierżawę, pozwala zaplanować miesięczne wydatki w firmie, bez nieprzyjemnych niespodzianek, jakimi są niespodziewane awarie.

 

Na miesięczne opłaty związane z wynajem drukarek, wchodzą:
  • szybkość wydruku,
  • rodzaj urządzenia,
  • szacowana ilość kopii lub wydruków.

Korzyści płynące z wynajmu drukarek w Warszawie

 

Wynajem drukarek jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, ponieważ nie muszą oni inwestować w zakup floty drukującej, ani przejmować się stanem materiałów eksploatacyjnych czy ewentualnymi awariami.

Wielu przedsiębiorców obawia się przestojów w pracy urządzeń oraz przeciążania pozostałych drukarek, ponieważ ma to wpływ na ich żywotność.

Po upływie umowy najmu, firma może odkupić używane dotąd urządzenia lub wymienić je na nowe. W ten sposób przedsiębiorstwo będzie korzystało z coraz to lepszych urządzeń drukujących, nie inwestując w zakup floty.

Przez cały okres trwania wynajmu drukarek, sprzęt ten pozostaje własnością dostawcy, dlatego też to on ma obowiązek dbania o jego sprawność oraz stan materiałów eksploatacyjnych. Pomaga w tym wdrożony system zarządzania wydrukiem, dzięki któremu opiekun firmy może stale kontrolować zarówno działanie urządzenia, jak i poziom tuszu lub tonera. W ten sposób zawsze zjawi się na czas z odpowiednimi narzędziami lub potrzebną ilością materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu drukarka nie będzie generowała przestojów w pracy.

Wynajem drukarek w Warszawie jest możliwy, dzięki naszemu oddziałowi znajdującemu się w pobliżu stolicy. Wykwalifikowani pracownicy pomogą dobrać urządzenie do potrzeb firmy, a po podpisaniu umowy, będą stale kontrolować stan drukarek i dbać o ich bezawaryjną pracę.

Masz pytania dotyczące wynajmu drukarek w Warszawie? Skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać! Nie kupuj – wynajmij!

Oddział DTS w Warszawie

Drukarki Tonery Serwis DTS Warszawa
Jaworskiego 5, 05-090 Raszyn

(22) 720-00-97
warszawa@e-dts.pl

 

Masz pytania dotyczące wynajmu drukarek w Warszawie?
Skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać!
Nie kupuj – wynajmij!

Skontaktuj się z nami