0 Komentarzy
04 czerwca - 2017

Gwarantowana cena na oryginalne materiały eksploatacyjne HP

Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy HP w wyjątkowych cenach! Przeznaczone specjalnie dla klientów, którzy posiadają oryginalne urządzenia drukujące marki HP.

 

 

 

 

Użytkownicy urządzeń firmy HP mają możliwość zakupu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w wyjątkowych cenach. Najniższa cena gwarantowana!

Aby uzyskać cenę specjalną, klient powinien podpisać umowę na dostawę materiałów eksploatacyjnych, a także instalację oprogramowania HP Jet Advanced Manager, które odpowiada za monitorowanie stanu zasobów materiałów eksploatacyjnych w urządzeniach drukujących (tzw. zarządzanie drukiem).

 

 

 

 

 

Nasza firma przez cały okres trwania umowy dostarcza oryginalne materiały eksploatacyjne marki HP w najkorzystniejszych na rynku cenach. Ilość zakupionych materiałów zależy wyłącznie od kupującego i realizowana jest po złożeniu zamówienia.

Nasi klienci zyskują gwarancję ceny i pewność, że materiały eksploatacyjne są w 100% oryginalne, a ich ilość uzależniona jest jedynie od potrzeb firmy składającej zamówienie.